istiridye mantarı toptan alım satım
İstiridye Mantarı Alım ve Satım
23 Ekim 2016
Kavak mantarı üretimi nasıl yapılır
Mantar Üretimi
23 Ekim 2016

İSTİRİDYE (kayın,yaprak) MANTARI KOMPOSTU

  Biz İstiridye mantarı  Kompost üretiminde yılların deneyimini uygulayarak, müşterilerimize rekabetçi, güvenilir verimli istiridye mantarı kompostu sağlamaktayız. Ürettiğimiz Kompostomuzda Dünyaca kabul görmüş  Misel kullanarak kalitesini bir kat daha arttırmaktadır

    BİZİMLE

TEDARİK GÜVENLİĞİ

İstiridye mantarı Kompost Birden fazla coğrafya ve iklime yıl boyunca Kompost tedarik

TUTARLI FİYATLANDIRMA

İstiridye mantarı Kompost satışı Sabit fiyatlı, çok yıllı sözleşmeler

ÜRÜN KALİTESİ

İstiridye mantarı Kompost ve Hasatın kontrolü , eğitimi ve ücretsiz danışmanlığı.

İZLENEBİLİRLİĞİ

Ürününüzü belirli bir çiftçinin veya üreticinin alanın dada izleme imkânı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Dünyamızın Toprağının üretkenliğini bozmamak amacıyla atık hale gelen kompostlarımız; doğru, kalıntı bırakmayan mükemmel gübre olarak kullanma imkânı

İSTİKRARLI KALİTELİ VE KAZANÇLI MANTAR ÜRETİMİ İÇİN

HAYGER MANTAR

  Pleurotus türleri multienzim sistemleri sayesinde çok farklı tarımsal atıklarda yetiştirilebilmektedirler.

Ülkemizde kolayca bulunabilecek olan talaş, sap-saman, mısır koçanı, fındık cürufu, ayçiçeği bitkisi atıkları, pamuk, yer fıstığı kabukları gibi tarımsal atıklar bu mantarın üretiminde rahatlıkla kullanılabilirler.

    İstiridye mantarında biz  verim değeri  kompost kalitesi ve hastalıklara karşı dirençli olması bakımından en kıymetlisi olan pamuk  kullanarak kompost üretimi yapmaktadır.

İstiridye  mantarlarının yaygın olarak yetiştirildiği ülkelerde, ülkelerin hammadde kaynakları ile ekonomik koşullarına göre basit örtüaltı  sistemlerden bizim kurulumunu yaptığımız modern sistemlere kadar çok değişik şekillerde üretimi yapılmaktadır. İstiridye mantarının üretim şekilleri aynı ülkenin değişik bölgelerinde bile farklılık göstermektedir.Bu sebeple istiridye mantarının verim değerleri kompost kalitesini belirlemektedir.

 
 
Basit sera koşullarında veya doğal şartlar altında yetiştirilebildiği gibi özel yetiştirme yerlerinde, askı sisteminde ya da tavsiye ettiğimiz şekilde ranzalarda yerleştirildiği sistemlerde üretim yapılabilmektedir. Diğer taraftan istiridye mantarı yetiştirme ortamlarında kullanılan kompost ile yetiştirme ortamlarının miktarları da yine farklılık göstermekte, pamuk kompostunda işletme m2’si en ideal şekilde kullanılarak diğer  türlerine nazaran 2 kat daha fazla kompost yerleştirilebilmektedir.
 
Üreticimizin yapması gereken sadece hazırladıgı istiridye mantarı üretim tesisine kompostu koyarak 20-30 gün sonra istiridye yaprak  mantarı ‘nı toplamaya başlamaktır.
Firmamız üretimini yaptıgı kompostun sarım süresince üreticimize desteğini sürdürmektedir.
 
İstiridye mantarı  Kompost üretimi kaliteli ve verim oranı yüksek kompost.