İstiridye Mantarının Saglıgımıza Faydaları
23 Ekim 2016
istiridye mantarı kompostum mantar üretim tesisleri için çok önemlidir
Kompost
23 Ekim 2016
Tümünü Göster

İstiridye Mantarı Alım ve Satım

istiridye mantarı toptan alım satım

istiridye mantarı satışı

İSTİRİDYE MANTARI ALIM-SATIM VE FİYATLARI

İstiridye Mantarının Pazarlanması

     Türkiye genelinde istiridye mantarı toptan alım satım  yapan firmamız günlük 5 – 6 ton istiridye  mantarı talebi almakta ve tüm talebe cevap verememektedir.Firmamız gelen talepleri karşılayabilmek amacıyla yeni yatırımlar yaparak ve yatırımcıları yönlendirerek sektörün büyümesini sağlamaktadır.istiridye mantarı toptan alım satım fiyatı
     Mantar alımı veya satımı toptan satışı konularında şirketimizden;  kompost tedarik eden kompost satın almış üreticilerimizden , danışmanlık hizmeti alan  üreticilere gerekli desteği sağlamaktadır. Üretilen istiridye  mantarlarını firmamız tarafından değerlendirerek belirli bir alt limit olup üst limit  olmaksızın  alımını gerçekleştirmektedir.

PAKETLENMİŞ İSTİRİDYE MANTARLARIMIZ

İstiridye  Mantarı Nasıl ve Nereye Pazarlanır ?

     İstiridye  Mantarını pazarlamak  zor bir iş değildir. Bir çok ürünün aksine  mantar sektöründe rakip kavramı pek yoktur. İhtiyacın hızla artması ve mantar tüketiminin geçmiş yıllara göre sürekli yükselen bir grafik içinde olması hemen her gün bir çok girişimciyi bu alana sürüklemektedir. Mantar üretimi yaparak Az maliyetle para kazanmaya başlanılabilmesi de bu işi cazip hale getirmektedir.
        Pizza üretiminden yemek ve catering ( yemek üretici ) şirketlerine, restaurantlar’dan semt pazarlarına, gross marketlerden mahalle manavlarına, konserveci ve salamuracılardan sebze hallerine kadar daha sayamadığımız bir çok gıda sektörüne satışı vardır. Sürekli tüketimin artmasından dolayı kimse mantar satıcısını geri çevirmez. Mantar üretiminde ve pazarlamasında zamanın büyük önemli vardır. Bugün 1 ton günlük mantar alan bir şirket 1 hafta sonra alımı 2 katına çıkarabilmektedir. Bu sektörde pazarlamacı ve aracı şirketlerin giderek artması üretimcinin yüzünü güldürmektedir.
      Mantar üretimine başlanması ile sektöre girilmiş olur. Bir kaç foruma telefon ve iletişim bilgileri eklenerek sektörden bir çok telefonlar alınmaya başlanır. Dağıtım ve pazarlama şirketlerinin en büyük sıkıntısı zamana karşı yarışıldığından daha çok mantar üretimcisini bünyelerine katabilmesidir. Böylelikle her gün ve her zaman istediği kadar mantar alımı yapmak isterler. Üretimciden tedarik ettiği mantarın sürekli artması kendi pazar paylarının da artması anlamına gelmektedir.

250 GR 400GR ŞEKLİNDE MANTARLAR PAKETLENİR VE SATIŞA SUNULUR
İSTİRİDYE MANTARI 400 GR PAKETLENMİŞ SATIŞI

  İstiridye Mantarı Alıcıları  Satıcıları Toptan Mantar Satışı 

         Mantar alımı veya satımı konularında şirketimiz; bizden kompost alımını yapan üreticilerimizin, danışmanlık hizmeti alan veya proje teslim üretime başlayan tüm üreticilere gerekli desteği sağlamaktadır. Üretilen mantarları şirket bünyemizde değerlendirerek kg bakılmaksızın limitsiz  alımını gerçekleştirmekteyiz. Türkiye geneli mantar satışı yapan şirketimiz sadece İstanbul’dan günlük 2 – 3 ton istiridye mantarı talebi almakta Ankara ,İzmir, Adana, Kayseri ,kahramanmaraş ,balıkesir,bursa ve Konya gibi illerimizin taleplerine  cevap verememektedir.
Biz HAYGER olarak  Büyüyen istiridye mantarı pazarı içinde yeni üreticilerimiz ve girişimcilerimizi teşvik etmeye devam  etmekteyiz.

MANTAR PAZARLAMA
İSTİRİDYE MANTARI PAZARLAMADA 5 KĞ KASALANMIŞ SATIŞA HAZIR MANTARLAR

Taze istiridye mantarı toptan fiyatları

Taze istiridye mantarı 200 gr paket tl

Taze istiridye mantarı 5 kğ dökme tl