Shiitake Mantarı
23 Ekim 2016
İstiridye Mantarı Devlet Desteklemesi Ekim-2016
24 Ekim 2016
Tümünü Göster

Evde Mantar Yetiştirme Seti

KAVAK MANTARI DENEME SETİ

Evde ofiste her yerde mantar üretimi

Evimizde Mantar Yetiştirelim

İstiridye mantarı üretimi ,Evde Deneme Mantar Yetiştirme Seti, Artık evinizde balkonunuzda veya bahçenizde mantar üretmek çok kolay. Mantar deneme üretim setlerimiz ve evde yetiştirme kitlerimizle sizin kolayca üretim yapabileceğiniz şekilde tasarladık.

 

Sadece 10 gün içinde lezzetli istiridye mantarları yetiştirin: kutuyu mutfağınıza koyun ve musluk suyu dolu sprey ile her gün pshiitasyon yapın. Mantarlar gözlerinizin altında nefes kesen bir hızda büyürler. Kadifemsi gri istiridye mantarları, tatlı notalarla tatlı bir tadı vardır: çorbalarınızı ve omletinizi eriteceklerdir. Mantar İstiridye Seti istiridye mantarı (kavak mantarı), bir yetiştirme kiti veya herhangi bir yerde kolaylıkla ve sadece kentsel bahçesinde, mutfağınızda üstünde bulabileceğiniz en çevre dostu ve orijinal bir hediye kendi mantar yetiştirmek için. Muhteşem bir deneyim Kendi mantarlarınızı evde basit ve temiz bir şekilde büyütmenin tadını çıkarın . Bu paketle , bir aile olarak enfes mantarların tadını çıkarmanın yanı sıra, tüm işleme sürecini bilmek mümkün olacak ; ilk tomurcuğun doğumundan, mükemmel anı büyümeye ve hasat etmeye kadar. Birçok bahçıvan, evde mantar yetiştirmenin mümkün olup olmadığını merak ediyor. Bu meraklı ama lezzetli mantarlar, genellikle bahçeden ziyade içeride yetiştirilirler, ancak bunun ötesinde evde mantar yetiştirmek kesinlikle mümkündür. Mantar yetiştirme kitleri satın alabilirsiniz, ancak mantar yetiştirmek için kendi alanınızı ayarlamak da mümkündür. Mantar yetiştirme konusunda biraz bilgi edelim.

Mantar üretimini merak ediyosanız. Buyrun size mantar deneme seti

Mantar üretim kitlerimiz yetiştirme ortamı Kompost yani besleyici ortam misel (tohum) her şeyi hazırlanmış olarak size gelir. Nemlendirmesini yaparak 10 gün içinde istiridye mantarlarının hasadını yapabilirsiniz.

 

KAVAK MANTARI, KAYIN MANTARI,İSTİRİDYE MANTARI,

EVDE MANTAR ÜRETİMİ DENEME SETİ

Evde yetiştirme seti siparişi vermek için TIKLAYIN….

Ambalaj şekli: Orjinal kutusunda

Ölçüleri: 30x15x10 cm

Ağırlık: 3 Kg

Mantar verimi: 1 Kg

Kullanılan hammadde: Pamuk ve besleyici maddeler.

Kullanılan tohum miktarı: 100 Gr

Tohum markası : Slyvan

Mantar Yetiştirme Seti Bakım Talimatı

Ürünü teslim aldığınız günden mantar pinlerini görene kadar (mantar pinleri kanabahar yüzeyine benzer) bol oksijen alabileceği, oda sıcaklığında kutuyu açmadan bekletin. Mantar pinlerini görmeye başladığınızda günde on saat ışık alabilecek konuma getirin. Bol oksijen almasını sağlayın. Bulunduğu yerin sıcaklığı yaklaşık 20 derece olmalıdır. Mantarları görmeye başladığınızda Poşette bulunan deliklere günde 2-3 defa sprey yardımı ile su verin. Bu şekilde sağlıklı organik mantarı olgunluğa eriştiğinde toplayabilirsiniz. Ticari üretime başlamadan deneme yapabilirsiniz