Shiitake Mantarı
23 Ekim 2016
İstiridye Mantarı Devlet Desteklemesi Ekim-2016
24 Ekim 2016
Tümünü Göster

Evde Mantar Yetiştirme Seti

Mantar behçesinde üretim naısl yapılır?

Evimizde Mantar Yetiştirelim

İstiridye mantarı üretimi ,Evde Deneme Mantar Yetiştirme Seti, Artık evinizde balkonunuzda veya bahçenizde mantar üretmek çok kolay. Mantar deneme üretim setlerimiz ve evde yetiştirme kitlerimizle sizin kolayca üretim yapabileceğiniz şekilde tasarladık.

Mantar üretim kitlerimiz yetiştirme ortamı Kompost yani besleyici ortam misel (tohum) her şeyi hazırlanmış olarak size gelir. Nemlendirmesini yaparak 10 gün içinde istiridye mantarlarının hasadını yapabilirsiniz.

KAVAK MANTARI, KAYIN MANTARI,İSTİRİDYE MANTARI,deneme seti
EVDE MANTAR ÜRETİMİ DENEME SETİ

Evde yetiştirme seti siparişi vermek için TIKLAYIN….

Ambalaj şekli: Orjinal kutusunda

Ölçüleri: 30x15x10 cm

Ağırlık: 3 Kg

Evimizde mutfağımızda farklı lezzette istiridye mantarı üretmek istermisiniz?
sarı istiridye mantarı hediye seti

Mantar Yetiştirme Seti Bakım Talimatı

Ürünü teslim aldığınız günden mantar pinlerini görene kadar (mantar pinleri kanabahar yüzeyine benzer) bol oksijen alabileceği, oda sıcaklığında kutuyu açmadan bekletin. Mantar pinlerini görmeye başladığınızda günde on saat ışık alabilecek konuma getirin. Bol oksijen almasını sağlayın. Bulunduğu yerin sıcaklığı yaklaşık 20 derece olmalıdır. Mantarları görmeye başladığınızda Poşette bulunan deliklere günde 2-3 defa sprey yardımı ile su verin. Bu şekilde sağlıklı organik mantarı olgunluğa eriştiğinde toplayabilirsiniz. Ticari üretime başlamadan deneme yapabilirsiniz